KONST / Litografier / Färglitografi 13279313
*
nr 1327 9313
John Salt
(f. 1937), Storbritannien
Färglitografi, Bilvrak. Signerad, numrerad 135/150. Oramat löst blad, bladets mått: 50x69,5 cm
John Salt, bildkonstnär född 1937 i Birmingham, Storbritannien.
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 maj 2020
kl 18:42:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 23:08:05
1
350 kr
18/5 14:14:58
2
500 kr
18/5 18:21:01
1
450 kr
18/5 18:21:01
2
500 kr (Budbetjänt)
18/5 18:21:45
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bilvrak färglitografi grafik john salt litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad storbritannien
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35
-
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19
-
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04
-
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28
-
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54
*
John Salt
John Salt, bildkonstnär född 1937 i Birmingham, Storbritannien.
Läs om budbetjänten
nr 1327 9313
John Salt
(f. 1937), Storbritannien
Färglitografi, Bilvrak. Signerad, numrerad 135/150. Oramat löst blad, bladets mått: 50x69,5 cm
John Salt, bildkonstnär född 1937 i Birmingham, Storbritannien.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 700 kr |
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 maj 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 23:08:05 | 1 | 350 kr |
18/5 14:14:58 | 2 | 500 kr |
18/5 18:21:01 | 1 | 450 kr |
18/5 18:21:01 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
18/5 18:21:45 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bilvrak färglitografi grafik john salt litografi litografier litografiskt blad oramat löst blad storbritannien
-
6160 Färglitografi
2 st, Reinhold Ljunggren (1920-2006), Sverige. Ytt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:35 -
5298 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Figurkomposition ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:19 -
5309 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:36
-
5307 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition med t..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:04 -
5299 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Komposition. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:28 -
5304 Färglitografi
Berndt Wennström (f. 1945), Sverige. Föräldrar med..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:54